Kontakt

 

Anna Levin

Verksamhetsansvarig

Telefon: 08-691 72 83

Mobil: 0739-50 22 83

E-post: anna.levin@fryshuset.se

 

Rania Braimok

Projektledare och ungdomsansvarig

Telefon: + 46 (0) 73 950 23 76

E-post: rania.braimok@fryshuset.se

 

 

 

Jenny Helin

Verksamhetsansvarig Göteborg (tjänstledig 80%)

Telefon: +46 (0)761-269581

E-post: jenny.helin@fryshuset.se

 

Sara Bessa

Tjejverksamhetsansvarig / Sharaf hjältinnor Göteborg

Telefon: +46 (0)739-50 22 88

E-post: sara.bessa@fryshuset.se

 

Aga Hasttyar

Killverksamhetsansvarig / Sharaf hjältar Göteborg

Telefon: +46 (0)739-50 22 16

E-post: aga.hasttyar@fryshuset.se

 

Arbresha Rexhepi

Samordnare Elektra Göteborg

Telefon: +46 (0)761-269506

E-post: arbresha.rexhepi@fryshuset.se

 

 

 

Rebecka Eriksson

Verksamhetsansvarig

Telefon: +46 (0)739-502454

E-post: rebecka.eriksson@fryshuset.se

 

 

streckmalm copy

Sussi Forsell

Verksamhetsansvarig

Telefon: +46 (0) 761-269583

E-post: sussi.forsell@fryshuset.se