Kontakt

 

 

Rania Braimok

Verksamhetsansvarig

Telefon: + 46 (0) 73 950 23 76

E-post: rania.braimok@fryshuset.se

 

 

Nadia Aria-Garystone 

Verksamhetsansvarig Göteborg/Verksamhetschef Föredöme och Framtidstro

Telefon: +46 (0)739-502294

E-post: Nadja.aria-garystone@fryshuset.se

 

Sara Bessa (Föräldraledig)

Tjejverksamhetsansvarig /hjältinnor Göteborg

Telefon: +46 (0)739-50 22 88

E-post: sara.bessa@fryshuset.se

 

Armin Azadkhah

Killverksamhetsansvarig /hjältar Göteborg

Telefon: +46 (0)707-880435

E-post: armin.azadkhah@fryshuset.se

 

Rozha Baban 

Tjejverksamhetsansvarig /hjältinnor Göteborg

Telefon: 

E-post: rozha.baban@fryshuset.se

 

streckmalm copy

Tina Toller

Verksamhetsansvarig/Verksamhetschef Föredöme och Framtidstro

Telefon: +46 (0) 761-269573

E-post: tina.toller@fryshuset.se